EKONOMISKIE

Apavu žāvēšanas skapis WINTERSTEIGER Boot 5 TS

Wintersteiger
Wintersteiger

“Wintersteiger Boot 5 TS ” apavu žāvētājs ir paredzēts līdz 5 apavu un zābaku pāru žāvēšanai. Boot 5 TS ir vienpusējs apavu žāvēšanas skapis, izgatavots no krāsota metāla.

Standarta komplektācijā žāvētājs ir aprīkots ar standarta 32 cm gariem žāvēšanas rokturiem, 6 un 24 stundu taimeriem un 7W ozona lampu baktēriju un smaku mazināšanai. Papildus pieejami dažāda izmēra un pielietojuma žāvēšanas rokturi. Vairāk par papildus opcijām, skatiet ražotāja katalogu un datu lapu. Papildus var uzstādīt ventilācijas izvadu.

Pateicoties uzlabotai sildīšanas un ventilatora veiktspējai, žāvēšana notiek, silto gaisu pūšot tieši zābaku purnagalos, tādējādi nodrošinot vienmērīgu apavu žāvēšanu.

Žāvēšanas laiks no 45 minūtēm, atkarībā no materiāla un lietošanas – šis žāvētājs ir ideāli piemērots darba zābaku, slēpošanas, pārgājienu vai sporta apavu žāvēšanai.

BOOT 5 TS datu lapa (ENG)

Ražotāja WEB lapa

WINTERSTEIGER KATALOGS (PDF, 2.3MB)

Vairāk informācijas pēc pieprasījuma.
Pieprasījumā, lūdzam, norādīt interesējošo papildaprīkojumu, piegādes un montāžas nepieciešamību. Bez piegādes, preci var saņemt noliktavā Krustpils ielā 31, Rīgā, LV-1073. (DSV Transport termināls).

Ražots Austrijā. CE sertificēts.

Dimensijas 50 × 30 × 210 cm
Ierīces jauda kW

Svars kg

Iekārtas vadība

,

Ražotājs

Pāru daudzums

Materiāls

Iekārtas pieslēgums

Jautāt par produktu

1593.57 

( €1,317.00 bez PVN )

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

SKU: 62-100-030

Jums arī varētu patikt…