JAUDĪGIE
JAUNUMS

Apavu žāvētājs GLADEK Boot 20 Power double site, Ozon

GLADEK TECHNIK GmbH
GLADEK TECHNIK GmbH

“Gladek Boot 20 Power double site, Ozon” apavu žāvētājs ir paredzēts līdz 20 apavu un zābaku pāru žāvēšanai. Boot 20 Power double site ir divpusējs apavu žāvētājs uz rāmja un riteņiem, brīvi novietojams un pārvietojams, izgatavots no cinkota un krāsota metāla, aprīkots ar Ozona lampu baktēriju un smaku samazināšanai, 6h un 24 h taimeriem.

Standarta komplektācijā žāvētājs ir aprīkots ar standarta 32 cm gariem žāvēšanas rokturiem. Papildus aprīkojums- dažāda izmēra un pielietojuma žāvēšanas rokturi un atbalsta kājas uz grīdas. Vairāk par papildus opcijām jautājiet pieprasījumā vai skatīt katalogā.

Pateicoties uzlabotai sildīšanas un ventilatora veiktspējai, žāvēšana notiek, silto gaisu pūšot tieši zābaku purngalos, tādējādi nodrošinot vienmērīgu apavu žāvēšanu.

Žāvēšanas laiks no 45 minūtēm atkarībā no materiāla un lietošanas- šis žāvētājs ir ideāli piemērots darba zābaku, slēpošanas, pārgājienu vai sporta apavu žāvēšanai.

GLADEK katalogs Eng

Ražotāja WEB lapa

Vairāk informācijas pēc pieprasījuma.
Pieprasījumā, lūdzam, norādīt interesējošo papildaprīkojumu, piegādes un montāžas nepieciešamību. Bez piegādes, preci var saņemt noliktavā Krustpils ielā 31, Rīgā, LV-1073. (DSV Transport termināls).

Ražots Slovēnijā. CE sertificēts.

Dimensijas 82 × 58 × 213 cm
Ierīces jauda kW

Svars kg

Iekārtas vadība

,

Ražotājs

Pāru daudzums

Materiāls

Iekārtas pieslēgums

Labels

JAUNUMS, JAUDĪGIE

Jautāt par produktu

2559.15 

( €2,115.00 bez PVN )

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

SKU: GLB20-2

Jums arī varētu patikt…