APVIENOTIE

Apģērba un apavu žāvēšanas skapis WINTERSTEIGER COMPACT

Wintersteiger
Wintersteiger

Žāvēšanas skapis 8 apģērbu komplektiem.
Kompaktais žāvēšanas skapis piedāvā žāvēšanas un uzglabāšanas risinājumu 8 pilniem virsdrēbju un apavu komplektiem. Tas ir ideāli piemērots darbinieku komandai vai sporta komandai. Tas ir jauns un veiksmīgs žāvēšanas skapju klāsta papildinājums, sākuma līmeņa modelis. Šis žāvējamais skapis ir izgatavots no kvalitatīva pulverkrāsota metāla. Durvis ir aprīkotas ar vērtnes slēdzeni, padarot to drošu.

Skapim ir viens stienis apģērbu izkāršanai uz pleciņiem, paredzēts 8 virsdrēbju komplektiem, apavu žāvēšanas rokturi 8 pāriem apavu, 4 pāri ventilējamu cimdu žāvēšanas rokturu un 4 pāri rāmju durvīs cimdu izkāršanai.

Skapim ir 2 x 800 W sildelementi un divi ventilatori. Standarta aprīkojumā ir 6 stundu mehāniskais un programmējamais 24 stundu taimeris.

Skapis aprīkots ar 7 W ozona lampu, baktēriju un smaku mazināšanai. Tas ir svarīgi darba drošībai un higiēnai pārtikas rūpniecībā, militārajās iestādēs un policijā, sporta klubos, utt. Energoefektīva žāvēšana ar telpas gaisu vai ātra žāvēšana ar siltu gaisu.

Ražotāja WEB lapa

WINTERSTEIGER KATALOGS (PDF, 2.3MB)

Vairāk informācijas pēc pieprasījuma.
Pieprasījumā, lūdzam, norādīt interesējošo papildaprīkojumu, piegādes un montāžas nepieciešamību. Bez piegādes, preci var saņemt noliktavā Krustpils ielā 31, Rīgā, LV-1073. (DSV Transport termināls).

Ražots Austrijā. CE sertificēts.

Svars 115 kg
Dimensijas 85 × 120 × 195 cm
Ierīces jauda kW

Svars kg

Iekārtas vadība

,

Ražotājs

Pāru daudzums

Materiāls

Iekārtas pieslēgums

Jautāt par produktu

4042.61 

( €3,341.00 bez PVN )

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

SKU: 62-100-039

Jums arī varētu patikt…