Uzņēmums SIA “Ecotrend” jau piecus Latvijā un Baltijas valstīs piedāvā apģērbu žāvēšanas skapjus un apavu žāvētājus. Šobrīd esam paplašinājuši savu piedāvājumu ar kvalitatīviem apavu un apģērbu žāvēšanas skapjiem un specializētām žāvēšanas iekārtām, kuras ir piemērotas gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem. Mēs pārstāvam lielākos Eiropas žāvēšanas iekārtu ražotājus.

Mūsu lielākie klienti ir pirmsskolas izglītības iestādes, valsts un pašvaldību uzņēmumi, kā arī privātuzņēmumi rūpējoties par darbinieku komfortu un veselību, lietojot kvalitatīvi izžāvētus apavus un apģērbu. Mūsu piegādātās apavu un apģērbu žāvēšanas iekārtas ir populāras Skandināvijā un Eiropā.

Mēs sniedzam konsultācijas, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem par žāvēšanas iekārtu noderīgumu un to lietošanu, kā arī nodrošinām žāvēšanas skapju un apavu žāvētāju uzstādīšanu, garantijas servisu un pēc garantijas apkalpošanu. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām remontu un rezerves daļas.
Mūsu komanda vienmēr Jums palīdzēs atrast labāko apavu un apģērbu žāvēšanas risinājumu!

Mūsu piedāvājumā ir apģērbu un apavu žāvētāji ar pieslēgumu ventilācijas sistēmai, gan bez pieslēguma ventilācijai. Piedāvājumā ir arī jaudīgi žāvētāji, kas piemēroti ātrai izžāvēšanai, gan arī speciāli žāvētāji- elpošanas masku, hidrotērpu un speciālo kombinezonu žāvētāji.

Kā mēs varam jums palīdzēt ?

Konsultēsim par jums piemērotāko žāvēšanas iekārtu izvēli. Lai izvēlētos optimālāko risinājumu būtu nepieciešams apzināt- cik daudz apģērba/apavu, cik bieži un cik ātri būtu jāizžāvē, kā arī izvēlētās telpu izmērus kur ir plānots novietot žāvēšanas iekārtas.

Piegāde un uzstādīšana

Vaicam iekārtu piegādi visā Latvijas un Baltijas teritorijā, kā arī iekārtu uzstādīšanu, pievienošanu ventilācijas sistēmai, darbinieku apmācību un konsultācijas par žāvēšanas iekārtām.

Atbalsts

Vienmēr laipni atbildēsim uz Jūsu intersējošiem jautājumiem par žāvēšanas iekārtu darbību. Sniegsim tehnisko palīdzību (ja tāda nepieciešama) garantijas periodā, kā arī pēc garantijas laika.

Vislabākā kvalitāte

Mēs piedāvājam žāvēšanas iekārtas no labākiem Eiropas un Skandināvijas rāžotājiem. Visas mūsu piedāvātās žāvēšanas iekārtas ir CE sertificētas, kas nozīmē ka tās ir drošas lietotājam un ir atļautas izplatīšanai Eiropas savienībā

Electrolux
IZOTERMA
NIMOVERKEN AB (SWEDEN)
OSMA
Steurer systems
Top Trock