Kā iegādāties | Piegāde

Mūsu vietnē ecotrend.eu izstādītās iekārtas un aksesuārus var iegādāties veicot pieprasījumu elektroniski pie preces, aizpildot visu nepieciešamo informāciju, kā arī veicot pasūtījumu e-pastā info@ecotrend.eu norādot interesējošo preci un piegādes,uzstādīšanas nepieciešamību.

Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasīto informāciju un sazināsimies ar Jums pēc iespējas ātrāk, tiklīdz būs zināma informācija no ražotāja par piegādes termiņiem vai par atlikumiem mūsu noliktavā.

Lai mūsu mājas lapā iegādātos žāvēšanas skapjus/ iekārtas vai citas preces:

 1. Izvēlieties preci mūsu mājas lapā.
 2. Izvēlieties “Saņemt piedāvājumu”, ja vēlaties saņemt tieši jūsu uzņēmumam vai iestādei adresētu piedāvājumu.  Aizpildiet pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies un izsūtīsim piedāvājumu.
 3. Izvēlieties “Veikt pasūtījumu”, ja Jūs vēlaties uzreiz iegādāties mūsu piedāvātās iekārtas. Aizpildiet pasūtījuma formu un mēs sazināsimies ar jums par preču iegādi.
 4. Piegādei ir trīs varianti-
  a) Jūs paņemat preci no mūsu noliktavas,
  b) transporta kompānija piegādā “līdz durvīm”, tas nozīmē, ka izkraušanu un ienešanu telpās Jūs veicat ar saviem resursiem,
  c) mēs piegādājam, sanesam telpās un uzstādām, un veicam lietotāju instrukciju.
 5. Mēs saņemsim jūsu pieprasījumu, un sazināsimies ar Jums par pasūtījuma izpildes laiku un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Parasti sazināmies 24 h laikā.

Piegāde – Piegādi veicam visā Latvijas teritorijā un Baltijas valstīs.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu izvēlētā preču daudzuma un piegādes vietas. Detalizētāk par piegādi un iekārtu uzstādīšanu. Pie piedāvājuma pieprasījuma, lūdzu, norādiet piegādes adresi un piegādes veidu.
Preces saņemt ir iespējams Krustpils ielā 31, Rīgā (noliktava DSV termināla teritorijā), pirms tam vienojoties par preču saņemšanas laiku.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālr. 251580001, vai e-pastu: info@ecotrend.eu