NIMO

Zviedrija

Nimoverken AB – viens no lielākajiem žāvēšanas skapju un mazgāšanas iekārtu ražotājiem Skandināvijā. Nimo piedāvā žāvēšanas skapjus, izlietnes, tehnisko aprīkojumu veļas mazgātavām. Uzņēmums darbojas kopš 1944. gada. Gada apgrozījums ir aptuveni 180 miljoni SEK (~20 milj. EUR), darbinieku skaits – 100. Galvenais birojs un rūpnīca atrodas HOVA, Zviedrijā.

NIMO preces mūsu mājas lapā. 

www.nimoverken.com

WINTERSTEIGER

Austrija

Starptautiskais uzņēmums WINTERSTEIGER dibināts 1954. gadā. Uzņēmuma kopējais gada apgrozījums – ap 140 milj. eiro; apm. 550 darbinieki. Viens no uzņemuma pamatvirzieniem ir apģērbu un apavu žāvētāju ražošana.

Wintersteiger preces mūsu mājas lapā.

https://www.wintersteiger.com/en/Group

OSMA

Austrija

Uzņēmums OSMA Mölltaler Trocknersysteme GmbH tika dibināts 1994. gadā. Uzņēmuma filozofija – “Zināšanas no pieredzes – Kvalitāte ir mūsu kredo”. Augstākie standarti attiecībā uz produktiem un pakalpojumiem. OSMA produkti tiek izstrādāti sadarbībā ar dažādu jomu ekspertiem un profesionāļiem, produktiem nav nepieciešama speciālā apkope. Visi produkti pirms realizācijas tiek testēti un pārbaudīti, visiem produktiem ir CE sertifikāts.

OSMA preces mūsu mājaslapā.

www.osma.at

IZOTERMA

Polija

ZPUG IZOTERMA ražo elektriskās apsildes produkciju kopš 1979. gada. Apsildes un žāvēšanas iekārtas tiek ražotas gan mājsaimniecībām un privātajai lietošanai, gan rūpniecībai, lauksaimniecībai un sabiedriskām ēkām.

Izoterma preces mūsu mājaslapā.

www.izoterma.com.pl/eng

Steurer GmbH

Austrija

Austrijas uzņēmums – ražo jaudīgus apavu un apģērbu žāvētājus, kas paredzēti ātrai žāvēšanai.

Steurer GmbH preces mūsu mājas lapā.

https://www.steurer-systems.com/en/

TOPTROCK

Austrija

Austrijas uzņēmums – specializējies industriālajam sektoram. Piedāvā speciālās žāvēšanas iekārtas.

Top-TROCK preces mūsu mājas lapā.

http://www.toptrock.com/en