Ērta, ātra un saudzīga žāvēšana ar silta gaisa plūsmu – modernas iekārtas dažādām apavu un apģērbu žāvēšanas vajadzībām, prasībām un apjomiem.

Kā notiek žāvēšana?

APAVI
Apavus silda un žāvē sildelements – rokturis uz kura izvieto apavus.

APĢĒRBS

Apģērbu žāvē cirkulējoša silta gaisa plūsma skapī.

 

Populārākajos modeļos apavi tiek vēdināti arī ar silta gaisa plūsmu – tā apavi ātrāk žūst un tajos nekrājas nepatīkams aromāts.

Modeļi ar dažādiem rokturiem, piemēroti arī galvassegu, cimdu un citu nelielu apģērba gabalu, kā arī ķiveru un sporta ekipējuma žāvēšanai.

Ir pieejami arī ļoti jaudīgi un ātri apavu žāvētāji, kas ir īpaši piemēroti industriālai lietošanai celtniecībā, mazgātuvēs, ugunsdzēsības un militārajos dienestos, kā arī slidotavās, slēpju nomās, sporta bāzēs.

Mitrais gaiss tiek novadīts ventilācijā, taču to var nedarīt, ja telpa ir labi vēdināma un ierīci nedarbina intensīvi.

Paredzēti gan slapjam sadzīves un sporta apģērbam, gan tikko mazgātu drēbju žāvēšanai. Turklāt to var darīt vienlaikus, neburzot un saudzīgi, jo drēbju gabali žāvējot nesajaucas.

Bez izmantošanas mājsaimniecībā, apģērbu žāvētāji tiek intensīvi izmantoti arī izglītības iestādēs, viesu namos, darba apģērbu žāvēšanai celtniecībā, ražošanā un militārajā sektorā.

Kā izvēlēties žāvētāju?

Lai piemeklētu jūsu vajadzībām piemērotāko modeli, jāatbild uz trīs vienkāršiem jautājumiem.

  • Žāvētāja izmērs ir atkarīgs no tā cik bieži un cik daudz apavu jāžāvē vienlaikus?
  • Žāvētāja jauda un tas, vai apavi tiks žāvēti arī ar siltu gaisa plūsmu ir atkarīgs no tā cik ātri apaviem jākļūst sausiem?
  • Kādā veidā tiks novadīts mitrais gaiss ir atkarīgs no tā kādas ir telpas ventilācijas iespējas?

Daudzi modeļi ir aprīkoti ar automātisku izslēgšanās taimeri, kā arī ozona ģeneratoru, kas pilnībā novērš apavu nepatīkamo aromātu un UV lampu, kas neļauj apavos savairoties baktērijām.

Skatīt visus apavu žāvētājus šeit.

  • Žāvētāja izmērs ir atkarīgs no tā cik un kādus apģērbus plānots žāvēt vienlaicīgi?
  • Žāvētāja jauda ir atkarīga no tā cik slapjas drēbes tiks žāvētas – tikko izmazgātas, tikai lietus vai sniega laikā saslapušas?
  • Kādā veidā tiks novadīts mitrais gaiss ir atkarīgs no tā kādas ir telpas ventilācijas iespējas?

Skatīt visus apģērbu žāvētājus šeit.