Privātuma politika

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā SIA „Ecotrend” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta vietnē. Kad SIA „Ecotrend” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu .

Personas dati

Mēs apkopojam, uzglabājam un izmantojam šādus personas datus:

 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas https://ecotrend.eu apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai);
 • Informāciju par jebkuriem finanšu darījumiem, kuri notikuši starp Jums vai Jūsu uzņēmumu un SIA „Ecotrend” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos SIA „Ecotrend” izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt SIA „Ecotrend“.

SIA „Ecotrend“ var izmantot Jūsu personas datus, lai:

Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājas lapā https://ecotrend.eu/ pieejamos pakalpojumus;

 • Pārvaldītu mājas lapu https://ecotrend.eu;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājas lapu https://ecotrend.eu;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Nosūtītu Jums jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājas lapu https://ecotrend.eu.
 • Uzlabotu mājas lapu balstoties uz tās lietošanas parametriem.

Informācijas nodošana trešajām personām

SIA „Ecotrend” var atklāt informāciju par Jums jebkuram SIA „Ecotrend” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā. Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:

 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas https://ecotrend.eu apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu https://ecotrend.eu. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu https://ecotrend.eu, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.

Google tīmekļa fonti
Lai vienmērīgi attēlotu fontus, šajā lapā tiek izmantoti Google nodrošinātie tīmekļa fonti. Atverot lapu, pārlūkprogramma pārlūka kešatmiņā ielādē nepieciešamos tīmekļa fontus, lai teksti un fonti tiktu parādīti pareizi.

Šim nolūkam jūsu pārlūkprogrammai ir jāizveido tiešs savienojums ar Google serveriem. Tādējādi Google uzzina, ka mūsu tīmekļa lapai ir piekļūts, izmantojot jūsu IP adresi. Google Web fontu izmantošana tiek veikta, lai vienveidīgi un pievilcīgi parādītu mūsu spraudni. Saskaņā ar Regulas (EK) Nr. DSGVO 6. panta 1. punkta (f) apakšpunkts.

Ja jūsu pārlūkprogramma neatbalsta tīmekļa fontus, jūsu dators izmanto standarta fontu.

Papildinformāciju par lietotāju datu apstrādi var atrast vietnē https://developers.google.com/fonts/faq un Google konfidencialitātes politikā vietnē https://www.google.com/policies/privacy/.

Mēs izmantojam Hotjar, lai labāk izprastu mūsu lietotāju vajadzības un optimizētu šo pakalpojumu un pieredzi. Hotjar ir tehnoloģiju pakalpojums, kas palīdz mums labāk izprast mūsu lietotāju pieredzi (piemēram, cik daudz laika viņi pavada uz kurām lapām, kuras saites viņi izvēlas noklikšķināt, ko lietotāji dara un kas nepatīk utt.).Tas mums ļauj veidot un uzturēt mūsu pakalpojumu ar lietotāju atsauksmēm. Hotjar izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai savāktu datus par mūsu lietotāju uzvedību un viņu ierīcēm (jo īpaši ierīces IP adresi (uztverta un saglabāta tikai anonimizētā formā), ierīces ekrāna lielumu, ierīces tipu (unikāli ierīces identifikatori), pārlūkprogrammas informāciju, ģeogrāfisko atrašanās vietu (tikai valstī), vēlamā valoda, ko izmanto, lai parādītu mūsu vietni). Hotjar šo informāciju saglabā pseidonimizētā lietotāja profilā. Ne Hotjar, ne mēs, nekad neizmantojam šo informāciju, lai identificētu atsevišķus lietotājus vai salīdzinātu to ar papildu datiem par atsevišķu lietotāju. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, skatiet Hotjar konfidencialitātes politiku, noklikšķinot uz šīs saites.

Izmantojot šo atteikšanās saiti, jūs varat atteikties no lietotāja profila izveidošanas, Hotjar datu glabāšanas par mūsu vietnes izmantošanu un Hotjar izsekošanas sīkfailu izmantošanas citās vietnēs.

Mēs arī izmantojam pakalpojumu CloudFlare lai nodoršinātu aizsardzību un drošu satura piegādi gala lietotājiem. Viņu privātuma politiku iespējams skatīt šeit.

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu „ecotrend.eu” un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Datu aizsardzība

Datu pārraides kodēts kanāls nodrošina klienta personisko datu un bankas rekvizītu drošību. https://ecotrend.eu mājas lapa atrodas uz serveriem, kas ir droši un aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Dati ir šifrēti no gala lietotāja pārlūka līdz mūsu serveriem. Mēs izmantojam SSL šifrēšanas sertifikātu. Kā arī atļaujam tikai modernu protokolu izmantošanu.

Naudas atgriešana- fiziskām personām.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ iegādātā prece Jums neder (neatbilst Jūsu prasībām), Jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā, saņemot atpakaļ 100% no nomaksātās summas (visu par preci veikto samaksu) saskaņā ar Vispārējo noteikumu 6. punktu.

Iegādātā prece nevar tikt atgriezta, ja tā ir izgatavota saskaņā ar pircēja personīgām prasībām vai arī atbilstoši pasūtītāja nosacījumiem.

Lai atgrieztu preci, nepieciešams iesniegt SIA „Ecotrend” adresētu iesnieguma oriģinālu par preces atgriešanu, kurā jānorāda rēķina numurs, maksāšanas datums, summa, konta numurs, uz kuru jāpārskaita nauda un preces atgriešanas iemesls.

Atgriežamo preci jānogādā SIA „Ecotrend” noliktavā Krustpils ielā 31, Rīgā. Ja preci nav iespējams nogādāt iepriekš norādītajā vietā, ir iespējams pasūtīt transportu preces paņemšanai no Jūsu norādītās adreses, kas ir maksas pakalpojums.

Samaksa par transporta pakalpojumiem netiek atgriezta.

Nauda par atgriežamo preci tiks atmaksāta uz pasūtītāja norādīto kontu 30 dienu laikā (skaitot) no preces atgriešanas brīža.

Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota un tai jābūt oriģinālā iepakojumā.

Citi noteikumi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā https://ecotrend.eu, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par https://ecotrend.eu privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi info@ecotrend.eu