JAUDĪGIE
POPULĀRS

Apavu un cimdu žāvēšanas skapis GLADEK GT Boot 10 TS, Ozon

GLADEK TECHNIK GmbH
GLADEK TECHNIK GmbH

“Apavu un cimdu žāvēšanas skapis GLADEK GT Boot 10 TS, Ozon ” žāvētājs ir paredzēts līdz 10 apavu, zābaku un cimdu pāru žāvēšanai. Boot 10 TS ir vienpusējs apavu žāvēšanas skapis, izgatavots no cinkota, pulverkrāsota metāla, tonis RAL 9006.

Standarta komplektācijā žāvētājs ir aprīkots ar standarta 32 cm gariem žāvēšanas rokturiem, 6 h un 24 h taimeriem un ozona lampu baktēriju un smaku samazināšanai. Papildus pieejami dažāda izmēra un pielietojuma žāvēšanas rokturi.

Pateicoties uzlabotai sildīšanas un ventilatora veiktspējai, žāvēšana notiek, silto gaisu pūšot tieši zābaku purngalos, tādējādi nodrošinot vienmērīgu apavu žāvēšanu.

Žāvēšanas laiks no 45 minūtēm, atkarībā no materiāla un lietošanas – šis žāvētājs ir ideāli piemērots darba zābaku, slēpošanas, pārgājienu vai sporta apavu žāvēšanai.

Ražotāja katalogs.

Ražotāja WEB lapa

Vairāk informācijas pēc pieprasījuma.
Pieprasījumā, lūdzam, norādīt interesējošo papildaprīkojumu, piegādes un montāžas nepieciešamību. Bez piegādes, preci var saņemt noliktavā Krustpils ielā 31, Rīgā, LV-1073. (DSV Transport termināls).

Ražots Slovēnijā. CE sertificēts.

Svars 83 kg
Dimensijas 50 × 58 × 210 cm
Ierīces jauda kW

Svars kg

Iekārtas vadība

,

Ražotājs

Pāru daudzums

Materiāls

Iekārtas pieslēgums

Jautāt par produktu

2314.73 

( €1,913.00 bez PVN )

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

SKU: GTB10TS

Jums arī varētu patikt…