JAUDĪGIE

Apavu žāvētājs GLADEK Boot 15 Power, Ozon

GLADEK TECHNIK GmbH
GLADEK TECHNIK GmbH

“Gladek Boot 15 Power, Ozon” apavu žāvētājs ir paredzēts līdz 15 apavu un zābaku pāru žāvēšanai. Boot 15 Ozon ir vienpusējs apavu žāvētājs montējams pie sienas, izgatavots no cinkota un krāsota metāla, aprīkots ar Ozona lampu baktēriju un smaku samazināšanai, 6h un 24 h taimeriem.

Standarta komplektācijā žāvētājs ir aprīkots ar standarta 32 cm gariem žāvēšanas rokturiem un atbalsta kāju. Papildus aprīkojums- dažāda izmēra un pielietojuma žāvēšanas rokturi. Vairāk par papildus opcijām jautājiet pieprasījumā vai skatīt katalogā.

Pateicoties uzlabotai sildīšanas un ventilatora veiktspējai, žāvēšana notiek, silto gaisu pūšot tieši zābaku purngalos, tādējādi nodrošinot vienmērīgu apavu žāvēšanu.

Žāvēšanas laiks no 45 minūtēm atkarībā no materiāla un lietošanas- šis žāvētājs ir ideāli piemērots darba zābaku, slēpošanas, pārgājienu vai sporta apavu žāvēšanai.

GLADEK katalogs Eng

Ražotāja WEB lapa

Vairāk informācijas pēc pieprasījuma.
Pieprasījumā, lūdzam, norādīt interesējošo papildaprīkojumu, piegādes un montāžas nepieciešamību. Bez piegādes, preci var saņemt noliktavā Krustpils ielā 31, Rīgā, LV-1073. (DSV Transport termināls).

Ražots Slovēnijā. CE sertificēts.

Dimensijas 52 × 40 × 203 cm
Ierīces jauda kW

Svars kg

Iekārtas vadība

,

Ražotājs

Pāru daudzums

Materiāls

Iekārtas pieslēgums

Labels

JAUDĪGIE

Jautāt par produktu

2709.19 

( €2,239.00 bez PVN )

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

SKU: GL10381-1

Jums arī varētu patikt…