PODAB ProLine FC 20

AB PODAB, Zviedrija
AB PODAB, Zviedrija, PODAB

ProLine FC 20 ir īpaši izstrādāts aizsargapģērbu žāvēšanai. Žāvēšanas skapis ir aprīkots ar sešiem speciāli izstrādātiem pakaramajiem, lai izžāvētu tekstilizstrādājumus gan no iekšpuses, gan ārpuses. Tas izžāvē lieljaudas apģērbus gan efektīvi, gan maigi, bez mehāniskas iedarbības, kas pagarina apģērba kalpošanas laiku. FC 20 papildus opcijas  ir pakaramie, lai izžāvētu zābakus un cimdus u.c. Jauda 20 kg vai 6 lielas formas tērpi.
Skapja konstrukcijā ir dubultā apkures un cirkulācijas sistēma. Viena sistēma karstu gaisu virza caur sešiem unikāla dizaina pakaramajiem, lai nožūtu apģērba iekšpusi. Otra sistēma vienmērīgi sadala karsto gaisu skapī, lai nožūtu ārējie slāņi. Rezultāts ir efektīvs un enerģiju taupošs žāvēšanas process. Standarta dizainā ir iekļauti seši pakaramie.

Lietotājam draudzīga konstrukcija
Žāvēšanas skapī ir lietotājam draudzīgs displejs, kurā tiek izmantoti skaidri simboli, lai parādītu nepieciešamo informāciju visā žāvēšanas procesā. Žāvēšanas skapī ir trīs automātiskās programmas un viena programma žāvēšanai ar laika ierobežojumu. Divas automātiskas programmas aizsargapģērbu žāvēšanai un viena automātiska programma apģērba staciju utt. Pieejamas septiņas valodas – zviedru, norvēģu, dāņu, angļu, franču, vācu un spāņu.

Tiek piegādāts kā montāžas komplekts, kas jāuzstāda uz vietas. Cenā ir iekļauta piegāde LV teritorijā un uzstādīšana.
IR nepieciešama ārējā ventilācija.

Datu lapa pdf_ENG

PODAB ProLine FC 20 brošūra pdf. ENG

Ražotāja WEB

PODAB Aksesuāru datu lapa _pdf.

Papildus informācijai, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

Jautāt par produktu

6854.65 

( €5,665.00 bez PVN )

Nav noliktavā

SKU: PDB131035