VENTILĀCIJĀ

Apģērbu žāvēšanas skapis IZOTERMA SSO-100

IZOTERMA
IZOTERMA

Apģērbu žāvēšanas skapis Izoterma SSO-100:

  • Ielas un darba apģērbu žāvēšana;
  • Tikko izmazgātu drēbju žāvēšana;
  • Stienis apģērbu izkāršanai uz “pleciņiem”;
  • Plaukts cimdu, cepuru un apavu novietošanai;
  • Neburza un nemaisa drēbes salīdzinot ar trumuļu žāvētājiem, vienlaicīgi var žāvēt dažādas drēbes;
  • Displejs- izplūdes temperatūras un mitruma attēlošana;
  • Temperatūras uzstādījumi- tikai ventilācija, 15-50C. Laika uzstādījumi- no 15 min līdz 8 h;
  • Papildus opcija- “pleciņi” apģērbu izkāršanai, papildus plaukti.

Viens no populārākajiem apģērbu žāvēšanas skapjiem industriālajā sektorā. Standarta komplektācijā ietilpst plaukts apaviem un stienis apģērbu izkāršanai uz pleciņiem. Papildus pasūtāmi ir plaukti, kā arī garie un īsie āķi.

IZOTERMA SSO skapji galvenokārt paredzēti lietošanai darba un ikdienas apģērbu žāvēšanai- darbnīcās, lauksaimniecības nozarē, militārajās iestādēs, policijā u.c. kur darbiniekiem ir nepieciešamas kvalitatīvi izžāvētas drēbes.

Pielietojums- dažādie skapju izmēri nodrošina to, ka tie var tik pielietoti, gan nelielu drēbju žāvēšanai – dvieļi, cimdi, apavi, gan lielo drēbju žāvēšanai- ielas un darba apģērbiem – jakas, bikses u.c. SSO-100 modelis ir 100 cm plats, SSO-80 modelis ir 80 cm plats,

Priekšrocības- salīdzinājumā ar parastiem veļas žāvētājiem- cilindru, žāvēšanas skapji nemaisa drēbes savā starpā- līdz ar to jūs vienlaicīgi varat žāvēt gan darba cimdus , gan virsjakas , gan citas drēbes un apavus pēc ikdienas lietošanas, gan tikko izmazgātas drēbes.

Ir nepieciešama ārējā ventilācija. Lielās un vēdināmās telpās, un ja skapis netiek intensīvi izmantots, skapi var neslēgt pie ventilācijas.

Skapji bez ārējās ventilācijas sistēmas- ar siltumsūkni, skatīt šeit. 

Žāvēšanas skapis nav obligāti hermētiski jāpievieno pie esošā telpas ventilācijas izvada, bet to var pievienot pie ventilācijas izvada ar distanceri, līdz ar to netiek ietekmēta telpas ventilācija.  Žāvēšanas skapja gaisa izplūde ir 65 m3/h.

Ražots Polijā. CE sertificēts.

Veicot pieprasījumu, informējiet mūs par piegādes un montāžas nepieciešamību. Bez piegādes, preci var saņemt noliktavā Krustpils ielā 31, Rīgā, LV-1073. (DSV Transport termināls).

IZOTERMA SSO Buklets ENG (PDF)

IZOTERMA SSO Apraksts LV PDF

Ražotāja web.

Jautāt par produktu

2487.76 

( €2,056.00 bez PVN )

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

SKU: IZSSO100

Jums arī varētu patikt…